18 Şubat 2013

Garanti Bankası Bakiyemi Eksiye Düşürüyor!

Kredi kartımın kullanımını ve ödemesini sürekli gerçekleştiriyorum ve ekstreyide doğru düzgün takip etmiyorum. Son alışverişimde - 46 bakiyem kaldığını görüyorum hiç bir şekilde borcum olmamasına rağmen - bakiyeye nasıl düşebiliyorum bana bunun açıklamasını yapın?Bide sanal kartımdan düşmüşüm ben hayatım boyunca sanal kart kullanmadım !

Murat 41 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Şubat 2013

    Email ile yaptığınız bilgilendirmede taksitli işlemler yüzünden eksi bakiyeye düşülebileceği yazılıyor. 1.si ben bu ayki ödememi taksitler düşülmüş şekilde yaptım siz benim son yaptğım 50 tl'lik işlemi eksi bakiyeye düşürdünüz. 2.si siz koskoca bir bankasınız müşterilerinize karşı bu kadar mı ilgisizsiniz ki bi arayıp bilgilendirme bile vermeden mail ile cevap verip konuyu kapatıyorsunuz. Yaptığınız hatayı düzeltin aksi takdirde ödeme yapmamakla kalmayıp sizi ilgili mercilere şikayet edeceğim !

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön