09 Ekim 2014

Garanti Bankası Aynı İsimde Başkasına Ait Bonus Kredi Kartı Ekstresi Alıyorum

5 sene kadar önce Garanti Bankası ile tüm ilişkisini kesmiş eski bir müşterisiyim. Geçen günlerde bonus kredi kartı ekstresi mail olarak gelmesiyle şok oldum. Gelen ekstre de isim aynı olmasına karşın adres bilgileri farklıydı.


Muhtemelen aynı isimde başkasına ait bir ekstre 'nin (ekstredeki bilgiler ve gönderilen pdf orijinal Garanti ekstresi olduğunu gösteriyor) yanlışlıkla gönderildiğini tahmin ettim. Yine de bir sorun olmaması için konuyla ilgili telefon bankacılığından destek almak istedim. Konuştuğum iki müşteri temsilcisi de güvenlik nedeniyle hiç bir şey söylemeyeceklerini sadece banka müşterisi isem kart bilgilerimle doğrulama yapabileceklerini bildirerek şubeye başvurmamı iletti.

Aziz 2.389 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimiz Aziz A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön