18 Ocak 2014 #2242041

Garanti Bankası Aylardır Hesap Ekstresi Göndermiyor!

Garanti aylardır kredi kartı ekstremizi göndermiyor. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp tekrar tekrar e-posta adresimizi verdiğimiz halde göndermedi. En sonunda teknik altyapılarının mail göndermeye uygun olmadığını düşünüp en azından eski usül posta ile ekstre gönderecek imkanlara sahiplerdir diye düşünerek ekstremizin posta yolu ile gönderilmesini talep ettik ve bundan sonra posta ile geleceğini bildirdiler. Fakat posta ile de gelmedi.


Bu durum bizde güven ve şeffaflık açısından çok büyük tereddütlere sebep oldu. Eğer bu sorun derhal çözülmezse garanti ile tüm ilişiğimizi keseceğiz. Umarım şikayetin geri bildirimi de ekstrenin ki gibi olmaz.

Mehmet 71 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet21 Ocak 2014

  Günler geçti arayan soran olmadı ayrılmadan garantiye bilgisayar ve telefon bağışlayacağım diğer müşterilere hizmet sağlarlar hiç değilse

 • Mehmet21 Ocak 2014

  Garanti bankası konu ile ilgili hiçbir geri dönüş yapmadı. Geçmişe dönük tüm hesap dökümlerini inceleyeceğim.

 • Mehmet19 Ocak 2014

  Evet hala beklemekteyim, arayan soran olmadı. Neyse alıştık garantinin bu hallerine. Bir daha görüşmemek üzere yarın ilişiğimizi keseceğiz.

 • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimiz Sn. Mehmet D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön