21 Ocak 2014 #2248555

Garanti Bankası Avukat ve Banka Sorunu!

Garanti Bankası bonus ve paramatik kartı kullanmaktaydım. Gecikmeden dolayı haklı olarak avukata verilmişim, fakat bunu bankaya ödeme yapmaya gittiğim gün öğrendim. Bunun üzerine bankaya her 2 kartımın da toplam komisyon borçları ile ödedim. Avukat ile görüştüm ödemeyi bankaya yaptığımı bu konu üzerinde bulunan icra dosyasını kaldırmasını ve borcu yoktur yazısı istedim.


Bu arada Garanti Bankası maaş hesabı kullanmaktayım. Bu icra dosyası halen kaldırılmamış gözükmekte ve Akbank'ta bulunan hesabıma olumsuz sicil yarattığından bloke konulmuştur ve halen bu bloke devam etmekte. Bu yüzden Akbank artı hesabımda bulunan faturalarımı ödeyememekteyim.Yardımınızı talep ediyorum. Nakit sorunu yaşıyorum.

Fulya 208 Okunma

Cevaplar

  • Fulya24 Ocak 2014

    Halen değerlendirme denmekte,benimle iletişime geçen veya çözüm aramak için arayan hiçbir yetkili olmadı.Yeni ay faturalarım geldi ve cezalı ödemek zorunda kaldım GARANTİ BANKASI ilgisizliğiniz için teşekkür ederim.Bugünden sonrada bir çözüm için çalışmayın.

  • Fulya21 Ocak 2014

    10 gündür,sosyal medya,garanti bankası müşteri hizmetleri ve şubelerden konuyu halletmeye çalışıyorum.Bu sıkıntımı halen çözemediğinizi,değerlendirmeye alındığı ile bilgili yazışmalar gerçekleştiriyorum.Şube ve avukatlarınızın vurdum duymazlığı yüzünden faturalarımı cezalı ödemek zorunda kalacağım.Geciken borçlar için göstermiş olduğunuz ilgiyi 1 gün gecikse ne zaman ödeyeceksiniz sözü verin demek nasıl kolaysa benim işimissde halletmek o kadar kolay olmalı .Faturalarımı bu yüzden cezalı veya gecikme faizi şeklinde ödüyeceğim belkide.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Fulya Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön