19 Mart
Yorum Yap
#10250184

Garanti Bankası Avans Hesabımı İptal Ettiler!

Garanti Bankası'ndan iki hafta önce birkaç tane SMS iletildi tarafıma avans hesabınız 3500 olarak onaylanmıştır. Garanti cep şubesi veya şubelerimizden onaylatarak kullanabilirsiniz diye bunun üzerine cep şubesine girip onaylamak istedim. Ortadan kayboldu, tekrar başvuru yaptım. Onaysız mesajı aldım. Siz insanla dalga mı geçiyorsunuz? Sıkışık olduğum şu zamanlarda yapılan saygısızlık hakkında şikayet dosyası oluşturacağım.

Eren 3.377 Okunma

Cevaplar

  • Eren19 Mart

    Az önce yazdığım şikayeti bankaya giderek halletmeye çalıştım bireysel müşt. Temsilcisinin söylediklerini aynı şekilde yazıyorum. " eren bey maalesef öyle oluyor bankamız gönderiyor sanırım bir çok kişiye ama bu ön onay öyle mesaj gidiyor ama onaylanmamış hatta neden onaylanmadığını bile yazmıyor. " bunu Garanti Bankası Şirinevler Meydan şubesi 6.numaralı gişe memuru kadın personel söylüyor. Şimdi soruyorum sizlere maaş müşterisi dahil önüne gelene bu şekilde mesaj atıp sonra onaylanmadı demek hatta neden onaylanmadığını bile göremiyoruz demek insanlarla dalga geçmek değil midir? Manevi yönden bana zarar vermiyor mu? Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim hakkınızda işlem başlatacağım.

  • Eren19 Mart

    Nisan ayında düğünüm var bankanızdan maaş alıyorum ödemelerim düzgün olduğu halde kredi de alamadım bu avans hesaba ihtiyacım var bana çözümcül bir yolla yaklaşın acil şekilde avans hesabımın 3500 olarak onaylanmasını istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Mart

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları