03 Ekim 2013

Garanti Bankası ATM'sinde Sıkışan Paranın Cezasını Ben Çekiyorum!

02/10/2013 11:00 civarında Mecidiyeköy metro girişinde para yatırırken ATM parayı sıkıştırdı. Ve İşlemimin iptal edildiğini söyleyip kartımı geri verdi. Paralar eski ve yıpranmış değildi. 200lük banknotlardan oluşan paramı makine sıkıştırdı.


Bunun üzerine hemen Garanti Bankası'nı aradım ve durumu izah ettim. Gün içinde paramı geri yatıracaklarını ve ertesi gün kontrol edip sorun olursa aramamı söylediler. Bugün kontrol edip arayınca sizinle görüşen arkadaş yanlış bilgi vermiş Pazartesi kontrol ediniz dendi.


Benim paramı ATM problemi yüzünde alıkoyuyorlar ve bide hatalı bilgi verilmiş vesaire. Bu resmen alıkoyma. Benim paraya ihtiyacım var şu anda Garanti Bankası bunu nasıl telafi edecek?

Ertuğrul 91 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul03 Ekim 2013

    Bugün Haklı Müşteri Hattı olan 444 0 338 numarasını aradım fakat haksız çıktım. Garanti bankasının paramı 3 gün ala koyabilmesi gayet normal bir şeymiş meğer. Konuşmanın sonunda hiçbir yardım edilemedi hiçbir sorunum çözülemedi ve benimle görüşen hanımefendi konuşmanın sonunda telefonu kapatmayın yasal bir bildirim dinleyeceksiniz deyip yönlendirdi. Yönlendirmede de Yazılı başvuruda bulunmam kaydı dinletilip telefon kapandı. Yani Garanti Bankasının ATM si benim paramı yutarsa ve paramı geri almak istersem benim yazılı başvuruda bulunmam lazım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimiz Sn. Ertuğrul Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön