04 Şubat 2014

Garanti Bankası ATM'si Paramı Yuttu!

31 Ocak 2014 tarihinde Çerkezköy Şubesi ATM'si 50 TL'mi yuttu.

Ahmed 92 Okunma

Cevaplar

  • Ahmed08 Ekim 2014

    Paramı yuttuğunu iddia ettiğim Çerkezköy Şubesine bankamatik kayıtlarının detaylı şekilde incelenerek tarafıma iletilmesini talep ettim. Dilekçeme yazılı veya telefonla dönülmediğinden, şubeye gidip cevabın "Bankamatikte o güne ait fazla miktarda para olmadığını, olsa isi kayıtlara hata olarak düşeceği" bilgisini şifahen aldım.

  • Ahmed01 Mart 2014

    5 Şubat 2014 tarihinden itibaren askerlik görevinde olduğumdan cep telefonumu kapatmak zorunda kaldım ve ancak haftasonları belli zamanlarda açabiliyorum. Hesap hareketlerine baktığımda yutulan 50 TL'nin geri yatırıldığını göremedim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Şeref G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön