18 Ocak 2014

Garanti Bankası ATM'nin Yuttuğu Parayı İade Etmiyor!

23 Ağustos 2013 saat 16.59-17.06 arasında İstiklal Caddesi Garanti Bankası Galatasaray şubesi ATM'de param sıkıştı. Saat 17.diye banka kapı aralığından güvenlik görevlisi ile yapılan görüşmede kendilerinin hiçbir şey yapamayacağını, müşteri hizmetlerini (MH) aramam gerektiğini söyledi. Hemen müşteri hizmetleri ile görüştüm, Şubeye bağlı bir ATM olduğu için hiçbir yapamayacağını, sorunu şube ile çözmem gerektiği söyledi. Şikayet dahi alamayacağını söyledi.

Şube müşteri hizmetleri ile hallet diyor; müşteri hizmetleri bizi ilgilendirmez şube ile hallet diyor. Genel müdürlüğe yazı yazıldı. "İlgili günde şube ATM'sinde bakiye fazlalığı yoktur", kamera kayıtlarını incelemeyi reddediyorlar, bizim kameraları inceleme hakkımız yok diyorlar. Süs kameralar!

Ayhan 262 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan29 Ocak 2014

  Bir dakika önce garanti bankası arayıp. Biz kameralara bakamayız.... Bildiğiniz yere şikayet edin diyorlar.. Kameralara bakma hakları yokmuş... Ancak savcılık isterse bakabilirlermiş...

 • Ayhan27 Ocak 2014

  Bankanın yukarıdaki yazısı sanırım otomatik olarak yükleniyor. kimsenin arayıp sorduğu yok.....

 • Ayhan23 Ocak 2014

  garanti bankası hiç bir şekilde şikayetizi dinlemiyor. Adeta, bildiniğiniz yere şikayet edin diyor. Ülkedeki yürümiyen hukuk sistemine güveniyor. Avukatla yaptığım görüşmede, 100 TL lik problem için yasal süreç yaklasık 2-3 yıl sürecek 10.000 TL para harcıyacağım !!! 100 TL min ATM tarafından yutulduğunu (Bankanın kendi kamera kayıtlarından inceleyerek)ispatalamak için.

 • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimiz Sn. Ayhan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön