15 Kasım 2018
#11153076

Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu İade Etmiyor!

Garanti Bankası Adana / Çukurova ilçesi Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan ATM’de QR işlemleri aracılığıyla 2.600₺ para yatırmak istedim. Bu işlemi sık sık kullandığım için güven içerisinde işlemi yaptım. Paramı 13 tane 200₺’lik banknotu para yatırma haznesine koyduğumda ATM ekranından paramın sıkıştığını söyledi. İşlemle ilgili yönlendirmeleri takip ettim ama param ATM'den geri çıkış yapmadı. Hesabıma da girmeyince anında ATM fotoğrafını çekerek 444 0 333’ü arayarak kayıt oluşturdum.
Yetkili kişi 4 iş günü içinde neticeleneceğini belirtti ve beklemeye başladım.


Bugün aradığımda ise böyle bir para yatırma işlemi bulunamadı dediler. İşte burası benim için sözün bittiği nokta oldu. Yıllara dayanan geçmişime bakılsa tek bir sefer dahi böyle bir talebim olmadığı görülecektir. Bu durumun acil olarak çözülmesini ve paramın hesabıma yatırılmasını istiyorum. Bu konu çözülene kadar bu işin peşini bırakmayacağımı, ATM kontrol ekibi başta olmak üzere Garanti Bankası'na da dava açacağımı belirtmek istiyorum.

Gökhan Gökhan 2.490 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Gökhan'ın Teşekkür Mesajı16 Kasım 2018

    Biraz önce sms geldi ve ATM’de sıkışan paramı hesabıma yatırdılar. QR kod ile yapılan işlemleri kontrol etmedikleri için görülmemiş, umarım bu olaydan sonra QR kod işlemlerine daha fazla dikkat ederler. Haklı iken haksız gibi hissettirilmek gerçekten çok kötü bir duyguymuş, umarım tekrarı yaşanmaz. Garanti Bankası'na teşekkür ediyorum. Çözüm noktasında etkili bir platform olan size de ayrıca teşekkürler. İyi ki varsınız şikayetvar.com ekibi, Teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Kasım 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları