14 Şubat 2014 #2293986

Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu Ama Sorun Çözülmedi!

06.02.2014 tarihinde Eyüp Flatofis içindeki Garanti Bankası ATM sinden 1.100,00 TL para yatırdım. Bankamatik bu paranın sadece 100,00 TL sini kabul etti ve hiç bir belge ya da döküm vermeden işlem tamamlandı şeklinde bir uyarı verdi. Sonrasında çağrı merkezini aradım ve 3-7 gün içinde belli olur dediler. 7 nci günde kendim çağrı merkezini aradığımda "ATM sayıldı ve böyle bir fazla çıkmadı.


İsterseniz yasal hakkınızı arayın" oldu. Koskoca Garanti Bankası, annemin yıllarca hizmet ettiği ve alışkanlık gereği de yıllardır hemen her işimi yaptığım bankanın yaklaşımına bakın. Ayrıca ödeme yapamadığım kredi ve kart borcumdan dolayı takibe düşecekmişim. Karta bağlı bir sürü ödemem de aynı risk altında.

Onur 138 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz Onur Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön