17 Ağustos 2013

Garanti Bankası ATM Paramı Yuttu!

13 Ağustos 2013 salı günü Garanti Bankası 'nın ATM' sine kredi kartımla kart borcumu ödediğim sırada, yatırmaya çalıştığım . Bütün paraya ATM tarafından el koyulmuştur. Bu tutar 950 TL 'dir. Müşteri hizmetlerinden bu sorunumun kaydının açtım, üzerinden 3 günden fazla olmasına rağmen '' ve en geç 3 günde çözüleceğinin söylenmesine rağmen'' hala sorunum çözülmemiştir.

Bu tutarın kredi kart hesabıma acilen geçirilmesine talep etmekteyim . Gün içerisinde bir çok farklı yerle görüşmeme rağmen; bu konu hakkında bilgi edinemediğim için ve yardım taleplerime cevap verilmediğinden ; genel müdürlüklerine de ( İstanbul' a da) sorunumu fax ile iletmiş bulunmaktayım!

Murat 289 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Ağustos 2013

    Dilekçemi hazırladım pazartesi günüde dönüş yapılmamış mağduruiyetim giderilmemiş olursa BDDK ankara keçiörene de şikayet dilekçemi yollayacağım 6 gün geçmiş olacak ve yapılacak bir usulsüzlük durumunda mağdur olmayı kesinlikle kabul edemem !!! Sorumsuz bankacılık yapacaksanız insanların en önemsedikleri şeylerin ticaretini yapmayın! 2 milyar dolar kazanç beyan etmek güzelken bu kadar ilgisiz bankacılık mı yapılır? Bilgilendirme için hala bekliyorum!

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön