22 Mayıs 2014

Garanti Bankası ATM Maaş Kartımı Yuttu Personel Kapıyı Yüzüme Kapattı!

İlçede Öğretmenim. Merkeze gelip maaş kartımla para çekmek istedim, şifreyi girip tutarı yazdıktan sonra kart üniteye sıkıştı diye uyarı geldi karşıma. Saat 18.15'ti ve bankada çalışanlar halen oradaydı. Kapıdaki güvenliğe durumu anlattım. Yarın saat 9'da gel dedi. Başka param olmadığını ve ilçeye dönmem gerektiğini söylememe rağmen beni dinlemedi.


Kovar gibi kapıyı yüzüme kapattı. Bu nasıl bankacılık anlayışı! Kredi vermek için peşimizden koşuyorsunuz, Kredi kartını talep etmediğimiz halde gönderiyorsunuz. Sonra da ilgilenmiyorsunuz bile!

Eser 819 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Müşterimiz Ezer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön