21 Kasım 2014

Garanti Bankası ATM Bulunmaması!

Kırıkkale Üniversitesi, Kırıkkale şehir merkezinden uzak, Ankara - Samsun yolu üzerinde bulunmakta. Üniversite kampüsünde tüm bankaların ATM'si bulunmakta fakat Garanti Bankası'nın ne yazık ki kampüste ve de kampüsten vazgeçtik (!) kampüsün bulunduğu ve son derece yoğun, binlerce üniversite öğrencisinin ikamet ettiği Yenişehir Mahallesinde bile Garanti ATM'si bulunmamakta.


Oysa ki Kırıkkale merkez de 2 tane birbirine çok yakın şube ve haliyle 6 tane ATM bulunmakta. Bu yerleşim özellikle öğrencileri son derece mağdur etmekte. Üniversite kampüsüne ya da kampüsün bulunduğu mahalleye ATM gereksinimini bilgilerinize sunarım.

Halit 362 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Halit K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön