04 Eylül 2015 #3642222

Garanti Bankası Asistanlık Hizmeti Hakkında!

Bu gün telefonla arandım. Bir süredir ücretsiz olarak Garanti Bankası aracılığıyla asistanlık hizmeti alıyormuşum. İptal etmezsem bundan sonra ücretli olacakmış. İptal etmek için ise cayma bedeli adında bir ücret ödemem gerekiyormuş. Adresime bu bedel için bir fatura gelecekmiş ama öncelikle kart bilgilerimi vermem gerekiyormuş. Garanti kartımı bir süre önce iptal ettirmiş olmasaydım buradan çekeceklerdi. Kart bilgilerimi vermedim. Bedelin ne kadar olduğunu sormama rağmen söylemedi, geçiştirdi. Önceki şikayetten gördüğüm kadarıyla 160 dolarmış! Söylememesinin sebebini şimdi anlıyorum. Garantiden bir açıklama bekliyorum. Ben böyle bir hizmet asla talep etmedim haberim de yok.

Ahmet 78 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı07 Eylül 2015

    Daha sonra internette yaptığım araştırma sonrası öğrendim ki bazı dolandırıcılar Garanti Bankası'ndan aradıkları izlenimi vererek böyle bir para talep ediyor. Aynı dolandırıcılığı sağlık hizmeti veriyoruz diyerek yapanlar da var. Olayın garanti bankasıyla bir alakası yok. Bu gün arayıp onlar da böyle bir açıklama yaptı. Teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Ahmet B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön