08 Aralık 2014

Garanti Bankası Asılsız Kart Başvurusu Ve Sicil Bozma Girişimi Uyguluyor!

Garanti Bankası Pendik Sahil Şubesine Yaklaşık 2 yıl önce Garanti Bankası'ndaki tüm hesaplarımın ve kredi kartlarımın kapatılması ve bir daha açılmaması için dilekçeli müracaat ettim.
Ne var ki geçen bu zaman zarfı içinde Garanti Bankasından zaman zaman sanki ben başvurmuşum gibi Kredi kartı başvurunuza şuan olumlu değerlendiremedik diye mesajlar gelmeye başladı. Şubeye ve telefon bankacılığına müracaat etmeme karşılık olumlu sonuç alamadım.
Garanti Bankasının Bankalarla olan sicil notumun bozma girişiminden veya puanımın düşmesine sebep olan bu tarz davranışlardan vazgeçmesini istiyorum

Fethi 1.735 Okunma

Cevaplar

 • Fethi'nin Teşekkür Mesajı16 Aralık 2014

  Edit : 4440338 den arama mükemmel bir müşteri temsilcisi sade tane tane anlatım hakîkatten bravo helal olsun. Beni arayan müşteri temsilcisi ile diyalog ta olsaydım yaklaşık 13 yıllık Garanti Bankası müşteriliğimden vazgeçmezdim. Gerçekten Bravo işte böyle müşteri temsilcilerini değerlendirin ki kalite artsın.

 • Fethi13 Aralık 2014

  Sonuç yok ilgisizlik

 • Fethi10 Aralık 2014

  Garanti Bankası Mutlu Müşteri Hattından aradılar. Benim adıma Garanti Bankası Pendik Şubelerinden birinde Garanti Bankası Çalışanı Haluk Bey Başvuru yapmış. Mutlu müşteri hattından arayan bayan öyle dedi. Bir sonra ki gün Haluk bey aradı. Cep telefonumdan işte sistem otomatik başvuru yapıyor dedi. Sicil notunuzu bozmaz dedi. Tabi bende inandım. Şimdi sormazlar mı adama nasıl bir sisteminiz var ki müşterileriniz hakkında kafasına göre işlem yapıyor. Lütfen acil notumu belirten bir açıklama istiyorum. Haziran 2014 te Bankalar arası kredi notum elimde belgeli olarak var hiç bir yere muracaatim yok . Acil olarak bilgilendirirseniz sevinirim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

  Müşterimiz Sn. Fethi A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön