22 Ocak 2014 #2250529

Garanti Bankası Asıl Meseleyi Kampanya Detaylarında Belirtmiyor!

Yılbaşından önce kampanya mesajlarına kanarak Boş Yok kampanyasına katıldım ve ilgili kampanya gereği kazandığım 18 TL Bonus ilgili kredi kartıma yüklendi ve bende yüklenen puanlarımı yine aynı hesabıma ait Amex kartıma aktardım ve de puanları 13 ocak tarihinden önce harcadım.


Bu aktarma-harcamadan dolayı kartımdan yüklenen puanları iade alındı. Bende Garanti Bankası'nı aradım ve sebebini sorduğumda kazanılan puanlar aynı kartta harcanabiliyormuş. Bende ilgili kampanya duyurusunda böyle bir uyarı olmadığını (Garanti'nin sitesinden arşiv bölümünde görebilirsiniz) söylediğimde ilginç bir cevap aldım; "bu bilinen bir şeymiş arayıp sormam gerekiyormuş."


Kampanya yanıltmacadan başka bir şey değilmiş demek ki!

Emre 80 Okunma

Cevaplar

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    31 ocakta aradılar ve puanlarımın iade edildiğini söylediler. Sorun çözüldü..

  • Emre30 Ocak 2014

    1 kere olsun aranmadım. Otomatik mesajı atıyorlar diğer okuyuculara sözde şikayetlerle ilgileniyoruz imajı veriyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Emre A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön