02 Mayıs 2018
Yorum Yap
#10394175

Garanti Bankası Asık Suratlı Personelleri

Bağlık Kdz. Ereğli şubenizde ki problemler;
1-Çalışanların hiç birinin yüzünde tebessümün T'si yok asık suratlılar.
2-Bankanın 9'da açılması çok geç biz çalışanlarda düşünülmeli 9 da kapılar açılıyor ama gişeler 9'da açılmıyor. Biz müşterileri dışarıda soğukta bekletiyorlar içeri almıyorlar. Saat 9:05 geçtiği halde hala dışarıda bekliyorduk. Kameralardan izlensin lütfen.
3-İlk sıra almama rağmen kartla sıra alanlar benim önüme geçtiler. 5 adet gişe vardı 1 tanesi genel müşteriye çalışsın diğerleri kendi müşterilerinize çalışsın diye itirazda bulundum fakat; sistemin böyle olduğunu ellerinden bir şey gelmediğini asık suratlı personeliniz bağırarak ifade etti ve şunu ekledi 65 yaş üstü, kredi başvurusu yapanlar, bankamıza para kazandıracaklar önceliklidir, vb. şeyler ifade edildi yani ben şu anda Garanti Bankası'ndan kredi çektiğime çok çok pişmanım.

Fatma Fatma 230 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler