02 Temmuz 2015

Garanti Bankası Artık Sürekli Aranmaktan Bıktım!

Garanti Bankası'ndan sürekli aranmaktan bıktım artık. Borcumu mu vermiyorum, gününü mü geçiriyorum. Nedir bu sürekli aranıyorum defalarca bilgi istemediğimi belirttim ama ısrarla sürekli aranmaktayım nasıl bir işlem yapmam lazım. Bir kartım var yakında onu da iptal edeceğim böyle giderse.


Cep telefonuma ulaşılmadığın da şirketi arıyorlar ya aramayın beni. Bıkkınlık verdiniz bir daha gereksiz bir şekilde aranırsam kartımı iptal edeceğim yeter artık. Aklım var bir şeye ihtiyacım olduğunda ben aramayı bilmiyor muyum nedir bu sürekli arıyorsunuz yeter ya aranmak istemiyorum bunu nasıl anlatıyım daha aramayın yeter ya istemiyorum hiçbir bilgi istemiyorum.

Yunus 327 Okunma

Cevaplar

  • Yunus02 Temmuz 2015

    Hala iletişime geçilecektir diyorsunuz anlatamıyorum sanırım. lütfen beni aramayın diyorum aramayın aramayın. Daha nasıl anlatabilirim sizden taraf aranmak istemiyorum bu kadar basit ya ihtiyaım olduğu zman ben aramayı bilmiyormuyum son kere diyorum beni aramayın ne şirketimden ne şahsımdan aranırsam bir daha kartlarımı iptal edeceğim bilginize.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Yunus Emre K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön