16 Mayıs 2013 #1801398

Garanti Bankası Altinyol.com Harcama İtirazı!

01.05.2013 tarihinde altınyol.com sitesinden 2.134 tl değerinde aynı gün kargo ibareli Samsung Tv siparişi verdim. Aradan geçen süre zarfında ürün elime ulaşmadı. Siteyle iletişim kuramadım sürekli tel. numaraları değişmekte bunun üzerine Garanti Bankası harcama itiraz müdürlüğüne dilekçe verdim. Bankayla geri ödeme süreciyle ilgili yapılan görüşmelerde sürekli çelişkili bilgiler veriliyor örnek 1 hafta dediler 10 güne çıkardılar şimdide 120 ile 180 güne çıktı.


Garanti bankasınında Böyle firmalara prim verir gibi davranması bankanın Güvenilirliğine gölge düşürmektedir. Bankanın Bizim gibi mağdur olan müşterilerinin ticari ahlak açısından da yanında olması gerekmez mi? Açıklama bekliyorum?

Yunus 156 Okunma

Cevaplar

  • Yunus17 Mayıs 2013

    Sayın yetkili yukarıda yazdıgım mesajı anlayarak okumadınız sanırım madur edildim elime ulaşmayan bi ürünün parasını ödemek üzereyim bu sitede 3d secure güvenlik sistemi kullanılmakta siz her önünüze gelene bunu veriyosanız bunun sorumlusuda sizsiniz

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön