10 Eylül 2014

Garanti Bankası Altın Salısı'nda Düşük Gram Hesaplanıyor!

Garanti altın salısı uygulamasına istinaden yapılan 22 ayardan 24 ayar altına dönüşüm işleminde çarpan sayısının düşük tutulduğunu gördüm. 1 çeyrek altında 1,605gr saf altın varken bankanın oranı 1 çeyrek altın=1,580gr olarak uygulanmıştır. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerinden herhangi bir geri dönüş alamadım. Ortaya çıkan zararımın giderilmesini talep ediyorum.

Altay 2.088 Okunma

Cevaplar

  • Altay14 Eylül 2014

    Banka dan gelen cevap uygulamanın genelde bu şekilde olduğu, kişiden kişiye değişen bir uygulama olmadığını belirtti ve her hangi bir düzeltme ya da bilgi paylaşımında bulunmadı. Maduriyetim devam etmektedir. Altın salısı uygulamasını kimseye tavsiye etmiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimiz Altay Kuzey S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön