29 Nisan 2013 #1764412

Garanti Bankası Altın Alış Satış Farkı!

İnternet üzerinden altın alırken piyasaya yakın fiyatlardan altın satan Garanti Bankası,altının artması durumunda kar edemeyip,paranızın bankada kilitli kalması için altın fiyatlarıyla oynuyor. Serbest piyasada 86 olan altını şuan 82 liradan bozuyor. Şikayet ettiğinizde nedenini altındaki hareketlilik olarak açıklıyor.


Pazartesi günü 6 liralık alış satış farkı koyarak,84 lira olan altını 78 liradan bozan Garanti,şikayette bulunduğumuzda verilen cevap sistemdeki arıza olması idi. Şikayetim olan konuysa madem artık bir arıza söz konusu değil,hala niye bu kadar fark var. Merak ettiğim banka olarak hangi piyasayı takip ediyorsunuz. Son olarak zararımı kurtardığım gün protesto olarak tüm paramı çekeceğim.

Derya 114 Okunma

Cevaplar

  • Derya03 Mayıs 2013

    Garanti internet bankası kurlarını normalde 5 dakikada bir yenilediği halde kurlardaki düşüşleri beş dakika demeden güncellerken kurlardaki artışları hiç yansıtmıyor buda bizim işlem yapmamızı engelliyor garanti sırf kendi çıkarlarına oynuyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön