09 Eylül 2015

Garanti Bankası Alo Garanti Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Bu kampanyada, 5 fatura için 100 lira bonus veriliyor, ama banka resmen müşterilerinin aklıyla dalga geçiyor, her fatura ödemesi için 1-3 lira arası ücret kesiyor, 1 yıl fatura ödeme zorunluluğu var, 5 tane fatura için her ay 5-15 lira arası ücret kesintisi demek, yıllık 100 lirayı geçiyor, maaş bankam olmasa kapısının önünden bile geçilmez.

Muhammed 136 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed10 Eylül 2015

    Yine çok gereksiz bir mesajla beni meşgul ettiler, ödenen fatura başına faiz alınıyormuş, bu durum daha beter

  • Muhammed09 Eylül 2015

    Bir çözüm çıkacağını ummuyorum, bankanın karakteri bu yönde maalesef, insanların aklıyla dalga geçmeye yönelik kampanyaları her zaman var olacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Muhammed Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön