03 Şubat 2014 #2271431

Garanti Bankası Alınmayacağı Söylenen Kart Aidatını İade Etmiyor!

Çalıştığım yere Garanti Bankası personeli gelip kart almamı rica ettiğinde aidat alınmayacağının üstünü çizdi ve kart başvurumun alınmasını bu koşulla kabul ettim. Ancak, 2013 Aralık ayında aidat alındığını gördüm ve iadesi için müşteri hizmetlerini aradım. 14 dakika beklemenin sonunda (saat gece 2.30 olmasına rağmen) ücret iadesi yapılmayacağı bilgisini aldım.


Daha önce de birçok sorun yaşamış olmama rağmen üzerinde durmamıştım ama bu tutarsızlık üzerinde durulmayacak gibi değil. Dolayısıyla kartı iptal ettirmek istedim, ancak bu işlemim de gerçekleştirilmedi.


Alınan kart aidatının iadesini rica ediyorum.

Gözde 63 Okunma

Cevaplar

  • Gözde13 Şubat 2014

    Personelin tutumu, firmanın çözüm yöntemi gibi şeyler söz konusu bile olmadı çünkü..

  • Gözde05 Şubat 2014

    İletişime geçilmedi, tabi ki.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Gözde Y.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön