20 Haziran 2014

Garanti Bankası Aldığı Kart Aidatını Hala Geri Ödemedi

Yazılı basındanda takip ettiğimiz haberler ve "Tüketici Hakları" derneklerinin yapmış olduğu duyurulardan da takip ettiğim üzere bankaların kredi kartı aidatı adı altında ücret almaları doğru değildir.


6502 sayılı Tüketicileri Koruma Kanunun 28 Mayıs 2014 tarihinde yürürlüğe giren kanunda da bu açıkça görülmektedir. Almış olduğunuz 90 TL'lık kart aidatını geri ödemenizi talep ediyorum.
Ücret ödenmemesi ve kart ücreti uygulaması devam etmesi durumunda bankanızla çalışmayı keseceğim. Garanti Bankası bunun olmaması dahilinde "Tüketici Hakları" kapsamında gerekli hukuki yollara başvuracağım.

Murat 1.020 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimiz Murat Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön