24 Ocak 2015

Garanti Bankası Aktif Olmayan Kartlardan da Kart Ücreti Alıyor

Garanti Bankası aktif olarak kullandığım kredi kartından kart ücreti aldıktan sonra simdi de bir yıldır hiç kullanmadığım aktif olmayan kredi kartına da kart ücreti yansıttı. İptal için aradığımda benden kart numarası istediler. Kart numarası bulunmadığını söylediğimde işlem yapamayacaklarını belirttiler.

Kartı kayıp diye kapadım bu sefer kart ücretinden dolayı gecikmeye soktular. hâlâ bir çözüm olmayınca buraya yazmaya ve dava açmaya karar verdim. Bir banka aktif olmayan bir kredi kartına nasıl kart ücreti yansıtır sonrada gecikmeye sokar ve bu hatasını düzeltmez.

Bariş 266 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Barış B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön