15 Nisan 2013 #1743313

Garanti Bankası Aidat Yok Dedi Ama Aldı!

Yaklaşık 2 sene önce banka tarafında ısrarla aramalar sonucunda bana bonus kart vermek istediler. Ben kart ücreti aldıkları için istemediğimi belirttim. Israrla aradılar sizden kart ücreti almayacağız alsak ta iade edeceğiz dediler. Bu zamana kadar aldıkları ücretleri iade ettiler.


Ancak bugün aradığımda bunun mümkün olmadığını 60 TL olan ücretin 20 TLsini bonus olarak iade edebileceklerini belirttiler. Eğer baştan böyle bir söz verildiyse kayıtların dinlenmesi için şikayet oluşturmam gerektiği ve bunun için başka bir numarayı aramamı istediler. Ben sizinle uğraşmak zorunda mıyım?

Hüseyin 44 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin21 Nisan 2013

    Bu en kısa süre ne zaman ben parayı ödedim size pazartesi günü kayıtların dinlenmesini istedim. Dinleyemediniz galiba? Ne arayan var ne soran. Kart vermek için yalvarıyordunuz bundan sonra nasıl kart vereceksiniz görecez. 2 kartımıda iptal ettireceğim bir daha da bankanızın önünden geçmem.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön