07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Aidat Ödemek İstemiyorum!

Uzun bir süredir Garanti Bankası müşterisiyim. eşim ykb müşteri olduğu için benimde hesabımı oraya taşımamı istemiştir hep. ben garantiden memnun olduğumu dile getirip hesabımı taşımadım. lakin dün hesaplarıma baktığımda 59 lira yıllık aidat bedeli yansıtmışsınız. 59 lira.. az buz değil. bu neyin parası.


Sizin müşteriniz olmamın mı bedeli bu. öyleyse artık müşteriniz olmaktan vazgeçerim. gerekirse de tüm bakiyemi kapatıp kartımı da iptal ettirip hesabımı taşıyacağım. sizin müşterinizim, sürekliliğinizi sağlıyorum siz ise bana müşteriniz olmamın bir bedeli varmış gibi aidat bedeli yansıtıyorsunuz. görünce çok sinirlendim halada öyleyim. bu bedeli ödemeyeceğim.

Gülhan 41 Okunma

Cevaplar

  • Gülhan09 Mayıs 2013

    bana cevaben mail olarak dönmüşsünüz teşekkür ederim fakat benim talebimi karşılamıyor. kredi kartı doğrudur ay bazında ödememizi sağlıyor. bunun için iadat talep edildiğini belirtmişsiniz. alışverişlerde taksitli alım yaptığımda zaten 3lira 4 ira taksitlendirme komisyonu kesiliyor. yani siz zaten bunun bedelini alıyorsunuz. bu tekrar neyin aidat talebi. kredi kartı ile alımlarda 50liraysa bir ürün 54-55 lira olarak talep ediliyor zaten. ben bu bedeli zaten ödüyorum. üstelik benim anlamadığım bir diğer konuda şu. babam yıllardır kredi kartı kullanıyor. (ykb kredi kartı) ve hiç aidat ödemedi. bir keresinde aidat bedeli yansıtmışlar aradı bankayı özür dilediler ve geri iade ettiler.kardeşimin iki kredi kartı var bonus ve maksimum kartı. o da hiç ödemiyor. eşimin de yine aynı şekil ykb kredi kartları var oda hiç ödemiyor. peki onların kullandığı bu kredi kartları yine aynı işlemi görmüyor mu. bana bahsettiğiniz konu onlar içinde geçerli değil mi. peki neden benden aidat bedeli alıyorsunuz. bu müşteri ayrımcılığı yada kişiye göre muamele değil midir. vergi üzerinden vergi, komisyon üstünden komisyon.. bu konuyuda her türlü şikayet konusu yada tüketici hakları şikayeti olarak taşıyacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön