17 Ocak 2014 #2240661

Garanti Bankası Aidat Kesintisi Bıktırdı!

Babamın emekli maaşına aracılık eden kurum olmak için çeşitli fırsatlar (!) sunan Garanti Bankası, 2 senedir yerine getirmediği vaatleri tamamlamayı düşünmek yerine, nereden fazla para alırım diye düşünüyor. Emekli maaşını Garanti Bankası'na geçirilmesi durumunda avantajlar önerilmişti, fakat iki senedir yerine getirilmeyen bu vaatler, yerini başta hiç bahsi geçmeyen Yıllık Üyelik Bedeline bıraktı.


Biz avantajlar beklerken 69 liralık bir bedelle ücretlendirilmeye çalışıldık. Bunu iptal etmek istedik, 4440333 servisi bunu onaylamayacağını söyledi. Yapılanlar gerçekten ayıp! Bu banka ne maaşınızı almak için doğru bir yer ne de kredi kartını kullanmanız için.

Sercan 42 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Sercan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön