09 Ocak 2016

Garanti Bankası Aidat Kesintisi

07.01.2016 tarihinde bilgim dahili dışında izinsiz yasal olmayan bir şekilde yıllık hesap ücreti adı altında 69 TL hesabıma yansıtılmıştır. Bu uygulama 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen sözleşmelerdeki haksız şartlar hükmü ile ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Hesabımdan kesilen 69 TL yıllık hesap ücretinin en kısa sürede iade edilmesini istiyorum. Aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanarak hukuksal süreci başlatacağım.

Caner 131 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Caner G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön