06 Mart 2014

Garanti Bankası Adıma Yapılan Gereksiz ve Yanlış İşlem Değişikliği

Garanti Bankası Des şb. kredi kartı başvurumu alan ilgisiz. Sanki ben değil de o benim müşterimmiş gibi davranan hanım, başvurumda anne kızlık soyadıma benim kendi soyadımı kaydettiği için internet hesabım yanlış bilgi girişi diyerek bloke oldu. Sonradan gidip dilekçe vs vererek saatlerce uğraşarak hallettim. Şimdi de kredi ön onayımı sorgulamak için bankaya gittiğimde yine aynı tersleyen müşteri temsilcisi 45 dakika ekrana baktıktan sonra, benden gerekli bir kaç evrak istedi.


Ben de kredi süreci uzayacağından dolayı başvurumu iptal edin dedim ve çıktım. Ertesi gün bana sms ve mail olarak gelen bilgide isteğiniz üzere ev adresiniz değiştirilmiştir yazıyordu. Sorumsuz şubenizden şikayetçiyim.

Yusuf 106 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf24 Nisan 2015

    hiçbir şeyi çözmediniz geri dönüş yapmadınız adımı buraya yunus olarak yazıp sonradan onu düzelttiniz komik:)

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mart 2014

    Müşterimiz Yusuf M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Yusuf06 Mart 2014

    Bankanız ısrarlı yalıslarına devam ederek adımı yunus olarak yazmıstır adım yunus degıl yusuftur

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön