20 Nisan 2013

Garanti Bankası %95 Güvenliymiş Personeli Öyle Söylüyor!

Kredi kartımdan internet üzerinden yetkisiz işlem yapılmış. Kredi kartım internet ve telefon bankacılığına kapalı. Cep telefonuma gelmesi gereken alışveriş SMS'i gelmemiş. Tüm bunlara rağmen nasıl olur da kredi kartımdan ücret çekilebilir. Siz kredi kartınızı internet ve telefon bankacılığına kapatmış olsanız bile bu işlem %95 güvenlidir yine de bazı firmalar kredi kartınızdan para çekebili. Aldığım cevap aynen budur. Tüm garanti kartlarımı iptal ettirdim. Pazartesi günü de 2 BES, 4 otomatik ödeme, 7 hesap, 2 özel sigorta vs. hepsini sadece yukarıdaki %95 lafı yüzünden iptal ettireceğim. Hukuki işlemleri de başlatıyorum.

Hakan 43 Okunma

Cevaplar

  • Hakan25 Nisan 2013

    Standart cevapla geçiştirmeye devam edebilirsiniz. Kredi kartlarımı iptal ettirdim sırada vadeli&vadesiz hesaplarım ve bireysel emeklilik planlarım var.

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön