23 Mart 2013 #1702760

Garanti Bankası 80 TL Kart Ücreti ve Karşılığı 35 TL Bonus!

Benim Garanti Bankasından Money adı altında k. kartım var ve bu karta 79 tl kart ücreti yansımış bunu daha öncede yaptılar ama karşılığında bazı şartlar istediler mesela kullanmam gerekiyormuş kartı 6 ay yada bir kaç bin liralık harcama falan ama bu sefer karta 80 tl bor yapıyorlar ve karşılığında 35 tl bonus teklif ediyorlar.


Sizce bir mantık veya matematik hatasımı var ben anlayamadım. kartımı iptal ettirdim ama yine bu borcu ödeyecekmişim veya benden kendilerine 12 boyunca kartı kullanma şartı ile parayı sileceklermiş yani benim anladığım kadarıyla 12 ay boyunca kendilerine bağlıyorlar. Yetkililere söylüyorum ben bu paramı nasıl alabilirim yardımcı olun lütfen.

Uğur 92 Okunma

Cevaplar

  • Uğur28 Mart 2013

    evet bılgı verdı ve kart ucretını gerı vermeycelermıs gıbı bır emaıl aldıma ama ne oldugunu anlamadım. bunlar neden arayıpda soylemıyorlarkıı

  • Uğur26 Mart 2013

    garanti bankası kart ücreti altında yada yıllık üyelik bedeli adı altında benden 79 tl almıs ve bunu iade vermemek için bin türlü neden söylüyorlar ve ben bu bankayla yaklasık 10 seneden fazla calısıyor ve her ay yaklasım 2 bın şle 3 bın arası k.kartı kullanıyorum ama banka bana nankörlük ve kandırarak bu işlemlerden para alıyor ben paramı ıstıyorum gerekırse her konuda tum haklarımı savunacagım bu 79 tl ıcın 1000 tl masraf bıle yapacagım ve gerı alacagım bu tum paralarımı

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön