09 Mayıs 2013 #1788487

Garanti Bankası 8 Yıl Sonra Borç Çıkarıldı!

Garanti Bankası'ndan kullandığım kredi kartımın sistem de gözükmeyen ancak 2005 yılından gelme olduğu söylenen ödememin geç yapılmasından dolayı 16 TL (önceki ekstre borcunun geç ödendiği için) olan borcumun 8 yıl sonra öğreniyorum ki 380 TL gibi bir faiz le bankaya borçlu görünüyorum. Fakat ilginç olan sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaram **** 78 olan 15 yıldır hiçbir şekilde aranmayıp ve elime bir borç bilgisi ulaşmaması. Taki 09 05 2013 tarihinde Bayrampaşa Garanti Bankası Şubesini arayıp öğreninceye kadar. Tüketici kredisi isteğime sistemde böyle bir rakam gözüküyor detayı ise 16 TL'lik rakamın ödenmemesi olarak iletiyorlar. Konuyu kabul etmiyorum ve Şikayetçiyim.

Uğur 198 Okunma

Cevaplar

  • Uğur09 Mayıs 2013

    Evet Sadece 1 mail ve Avukat telefonu vererek bilgilendirme yapamazsınız Kartı aldığım şubem 8 yıl da 1 kez dahi beni arayıp durum bildirmiş değil Avukat ise 16 TL gecikme borcu +10 TL kart aidatı için tarafımdan 560 TL ücret istemektedir... Bu sizce tüketici hakkımı dır...? Lütfen tarafınızdan Somut bir Dönüş bekliyorum SN GARANTİ Bankası...

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön