02 Eylül 2015

Garanti Bankası 75 TL Yıllık Üyelik Bedeli Kesintisi.

Kredi kartı ekstremde yıllık üyelik bedeli adı altında 75 TL ücret alınmıştır. Alınan bu ücretin hesabıma kesintisiz bir şekilde geri yatırılmasını talep etmekteyim. Aksi takdirde kredi kartımı iptal edeceğim.

Huseyin 29 Okunma

Cevaplar

  • Huseyin04 Eylül 2015

    Banka tarafından yanıt hiçbir şekilde paranın geri yatırılamayacağı şeklindedir. Daha önce puan olarak yatırdıkları halde şimdi sorduğumda o şekilde bir kampanyamız yok şeklinde cevabını verdi. Tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım olmadı kartı iptal edeceğim bu şekilde basit cevaplarla geçiştiremezsiniz.

  • Huseyin03 Eylül 2015

    Kredi kartı ekstremde yıllık üyelik bedeli adı altında 75 TL ücret alınmıştır. Alınan bu ücretin hesabıma kesintisiz bir şekilde geri yatirilmasini talep etmekteyim. Aksi takdirde kredi kartımı iptal edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn. Hüseyin Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön