06 Temmuz 2015

Garanti Bankası 75 Liralık Hesap İşletim Ücreti!

Bugün Garanti Bankası tarafından hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmış. Daha önce de defalarca kesilmişti. Hesabımı açtırdığım zaman bunun öğrenci hesabı olduğunu hesap işletim ücretinin olmadığını söylemişlerdi fakat her yıl gittikçe artan oranda hesabımdan habersizce herhangi bir uyarı verilmeksizin paralar çekilmektedir.

Daha öncesinde de defalarca dilekçe yazmama rağmen tarafıma çok geç dönülmüş ve param geri iade edilmemiştir. Halihazırda üniversite öğrencilerine bu tür hesap işletim ücretlerinin iadesi konusunda kolaylıklar yaşanırken Garanti Bankası'nın bu katı tutumu beni rahatsız etmekte ve hesabı kapatma konusunu tekrar gözden geçirmekteyim.

Burak 155 Okunma

Cevaplar

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı18 Ağustos 2015

    teşekkür ederim

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Burak S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön