08 Ekim 2014

Garanti Bankası 69 TL Yıllık Üyelik Bedeli!

Kullanmakta olduğum kredi kartına yıllık üyelik bedeli adı altında 69 tl lik ücret yansıtılmıştır.Kaldı ki bütün borcumu sıfırlanmış ve uzun bir süre kartı kullanmamıştır. Yaklaşık 6 aydır kartı tekrar kullanmaya başladım ve 69 tl lik üyelik bedeli yansıtılmıştır.


Bu tutarın kredi kartıma iadesini talep ediyorum. Zaten yeni yasada kart ücretlerinin 25 tl yi geçmemesi gerektiği yer almaktadır. Aksi takdirde kartı iptal edeceğim ve bu tutarı icralık olmam durumunda dahi itiraz ederek ödemeyeceğim.Konu çözümlenene kadarda ekstre tutarımı ödemeyeceğim.

Meliha 257 Okunma

Cevaplar

  • Meliha08 Ekim 2014

    Şikayetim devam etmektedir. Herhangi bir çözümleme yapılmamıştır. Tam aksine ücretin iade edilmeyeceği gerekirse kartımı kapatabileceğim söylenmiştir. Yıllık üyelik bedeli haricindeki borcumu ödeyeceğim fakat 69 tl için hakkımda icra takibi başlatılabilir. icra takibine konu edilmesi halinde tekrarlıyorum itiraz edeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimiz Meliha Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön