27 Şubat 2013 #1655299

Garanti Bankası 59 TL Yıllık Üyelik Bedeli İade Edilmiyor!

Garanti Bankası bu ay ki ekstreme 59 TL üyelik bedeli yansıtmış. İadesi için aradığımda hiç bir şekilde iade edilemeyeceği belirtildi. Müşteriye göre davranıldığını belirttim. İadenin olabilmesi için ekranda herhangi bir teklif çıkmamış, yani düzenli de ödesek kese sağlam olmayınca hiçbir yerde adam yerine konmuyoruz. Adamına göre muamele yapıldığını iletip kapattım.


Diyeceğim o ki portföy'üm yüksek olsaydı kayda değer müşteri sıfatında yer alsaydım o zamanki tavırları da o yönde olurdu. Taksitlerim bittiğinde ilk işim garanti kredi kartımı iptal etmek olacak. Birde bu ay düzenli ödediğim için limitimi arttırdılar. Yorumsuz...

Menekşe 51 Okunma

Cevaplar

  • Menekşe01 Mart 2013

    Kart aidatı ile ilgili çok güzel açıklamalar göndermişsiniz.Eğerki bu yasal olup kimseye iadesi yapılmasaydı bunu bir kademe kabul edebilirdim.Müşteri ayırt edip bir kısmına iade edip bir kısmına iade edilmiyorsa(kimden ne koparabilirsek mantığıyla) bende bunun için uğraşırım.Bugün beni müşteri hizmetleri aradı bende zannediyorum ki iade ile ilgili bankam dönüş yapıyor.Limitimi yükselttiler kart hakkında detaylı bilgi vereceklermiş,dinlemeden kapattım.Önce beni sıkıntım ile ilgili memnunuyetimi sağlayın sonra kart konusunu konuşalım.

  • Menekşe27 Şubat 2013

    Müşterimize email ile bilgilendirme yapılmıştır derken?Bakınız bankalardan herhangi bir ürün aldığımzda bir ton evrağa imzamızı atıyoruz,bu aidatların etik olmadığını biliyoruz.Daha geçtiğimiz ay bir arkadaşım iptal ettirdi.Dolayısı ile bende iadesini talep ediyorum.Bu şekilde iade edilmeyecekse konuyu tüketici mahkemesine kadar taşıyacağım.Eşit davranılsın bizde burada yıllardır müşterisi olduğumuz bankayı eleştirmeyelim.Taksitler bitsin ilk işim kredi kartımı iptal ettirmek ve bireysel emekliliğimi başka bankaya aktarmak.Siz böyle davranıyorsanız bizde gereğini yaparız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön