24 Ocak 2014 #2254982

Garanti Bankası 58 TL Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Garanti Bankası Hesap işletim ücreti hakkında; Garanti Bankası 'nda bulunan hesabım üzerinden her ay 5 adet fatura Ödeme işlemi gerçekleştiriyorum bunların 3 tanesinin otomatik ödeme talimatı var. Ayrıca her ay Garanti Bankası hesabım üzerinden kira ve aidat ödemelerimi yapıyorum.


Tüm bunlara rağmen hesabımdan 2013 ikinci yarıyıl hesap işletim ücreti olarak 58 TL kesinti yapılmış. Eğer 15 gün içinde bu kesinti hesabıma iade edilmez ise Garanti Bankası'nda bulunan tüm hesaplarımı kapatacağım.

Adem 40 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Adem D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön