13 Şubat 2014 #2291849

Garanti Bankası 55 TL'lik Kart Aidatını Avukata Vermiş 585 TL İstiyor!

Bu sabah elime ulaşan icra takibi ile ilgili şoktayım! Garanti Bankası 2012 yılına ait tarafıma hiçbir şekilde bildirilmeyen 55 TL'lik kart aidatı ücretini bana ulaşamadıkları için icraya vermiş ve 55 TL yerine avukat masraflarıyla beraber ödememi istenilen tutar 585 TL.


Tarafıma ulaşan hiç bir ekstre de yok! Diğer bankalar bir telefonla kart aidatını iptal ederken Garanti Bankası'nın böyle bir tutumla kapıma icra göndermesini şiddetle kınıyorum.


Ayrıca kart aidatı gönderilen kart zamanında kartı iptal etmedikleri için tarafımdan da provizyona kapatılmış bir karttır. Herkesin konuyla ilgili bilgilenmesi için de bir uyarı olur umarım.

Çiğdem 69 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem18 Şubat 2014

    Değerlendirme aşamasındalarmış. Henüz bir çözüm yok maalesef.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz Çiğdem Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön