30 Haziran 2014

Garanti Bankası 53 TL Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Garanti Bankası'na ait bir banka kartım var. Öğrenciyim ve çalıştığım bir işim, gelirim yok.
Hesabıma yatan bir parayı çekmek istediğimde hesaptan 53 TL çekildiğini gördüm. Araştırdığımda bunun hesap işletim ücreti olduğunu öğrendim. Aciliyeti olan paramı hesaptan eksik olarak çektiğim için bu durum beni güç durumda bıraktı.

Müşteri temsilcisine konuyu anlatıp iadesini istediğimde her 6 ayda bir kesileceğini söyledi bu nasıl bir hizmettir her 6 ay'da bir 53 TL'mi ödeyeceğim? Eğer garanti bankası hesabıma çektiği parayı yatırmazsa hesabımı iptal edip yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Garanti Bankası bu durumla ilgilenirse sevinirim.

Satılmış 220 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Haziran 2014

    Müşterimiz Satılmış S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön