27 Mart 2013 #1709692

Garanti Bankası 50 TL Bonus Yatırılmadı!

03. 02. 2013 tarihinde cep telefonuma, Şubat ayı içinde 5 adet 50 TL üzeri Giyim, Restoran, Market ve Elektronik harcamasında kartıma 50 TL yükleneceği bilgisini sunan bir mesaj aldım.


Bu tarihten itibaren, aşağıdaki 6 adet 50 TL üzeri harcama yapmış olmama rağmen, hak kazandığım 50 TL bonusun kartıma yüklenmediğini gördüm. Konunun ivedilikle çözümlenmesini ve bonusumun kartıma yatırılmasını rica ederim.

Recep 420 Okunma

Cevaplar

  • Recep27 Mart 2013

    Ekstre bilgilerinde de sabit olduğu üzere, toplamda 6 adet harcama yapmış olmama rağmen, Garanti Bankası 4 adet harcama yaptığımı belirterek yüklemeyi reddetmiştir. İlgili harcama bilgilerini şikayet metninde de belirtmiştim fakat yayına uygun görülmediği için kaldırıldığını görüyorum. Cevap ve işlemler tatmin edici değildir. Garanti Bankası hizmet değerini ve kalitesini her geçen gün düşürmektedir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön