29 Nisan 2015

Garanti Bankası 5 Kez 170.50 TL (852.50 TL) Onayım Olmadan Çekildi

Facebook'tan (T*** çalışan) arkadaşım tarafından 750 TL tutarında hediye çeki dağıttığını belirtti. Kart bilgilerimi istedi güvendiğim kişi olması nedeni ile kart bilgilerimi verdim. Meğer Facebook'unu başkası almış. Kartımdan 5 kez 170.50 TL (852.50 TL) çekildi mağdur edildim. Firma adı (mikro ödeme) Garanti kredi kartımı kapattırdım ancak çok geç olmuştu. İtiraz dilekçesi yazarak faksladım.


Cep telefonuma Garanti'den gelen mesajda 3D şifre ile işlem yaptığınız için itirazınız işleme alınamadı şeklindedir. Çağrı merkezini aradığımda 3D şifre ile işlem yaptığınız için prosedür bu şekildedir dendi. Çekim tarafımdan yapılmadı paramı geri istiyorum. Acil olarak geri dönüşünüzü bekliyorum.

Bahar 371 Okunma

Cevaplar

  • Bahar05 Mayıs 2015

    Diğer bankalar iade ödeme yapsın. Siz anca 3d şifre ile işlem yaptığınız için iade yapılamıyor diyorsunuz. İşimize öyle geliyor demiyorsunuz da.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Bahar B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön