15 Şubat 2013

Garanti Bankası 45 Gündür Kredi Kartı Basılmıyor!

31/12 tarihinde flexi kredi kartına internet üzerinden başvuruda bulundum. 7-8 ocak arası kredi kartı onayı verildiği haberini aldım bankadan. Bir ay geçmesine rağmen herhangi bir haber alamadım daha sonra yine şikayetlerimin geri dönüşü olarak mail aldım kredi kartı basım birimindeki bir teknik arızadan dolayı kredi kartının basılamadığını şube ile görüşmem gerektiğini söylediler, görüştüm ve kredi kartına yeniden başvuruda bulunuldu basılmasına yönelik.

12 gün sonunda ise bugün şikayet hatları ile görüşmemde kartımın artık basılamayacağını öğrendim, aynı gün kredi kartımın kuryeye verildiği yönünde mail alıyorum, sorduğumda verilmediğini öğrendim. Kimse ne olacağını bilmiyor, ilgisiz banka.

İsmail 43 Okunma

Cevaplar

  • İsmail15 Şubat 2013

    Henüz bankanın belirtmiş olduğu gibi bir mail tarafıma ulaşmamıştır. Yalan ve asılsız bilgilendirme yapmaktan otomatik mesaj yazmakdan daha iyisini yapabilmeli böyle kurumsal bir firma.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön