17 Nisan
Yorum Yap
#11856522

Garanti Bankası 4440333 Numarası İle İlgili Sorun!

Garanti Bankası kredi kartımın yenilendiği ve teslimat adresi için 4440333 numaratelefonu aramam gerektiği şeklinde bir mesaj aldım. Söz konusu numarayı aradığımda ise, girdiğim vatandaşlık numarasını, kart numarasını v. s. tanımadığı mesajlarını aldım. Kart numarasını ancak 3-4 defa girdikten sonra tanıyabildi.


Hemen süreyi kesiyor, daha numarayı girerken. Bu ilkel sistemin değiştirilmesini istiyorum. Madem zorluk çıkaracaklar, neden bu numarayı arayın diye mesaj gönderdiler?

Nilgün Nilgün 213 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi17 Nisan

    Değerli müşterimiz, İletmiş olduğunuz mesajınızla ilgili çalışmaya başlıyoruz. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında konuyu titizlikle inceleyecek ve size en geç 2 iş günü içerisinde dönüş yapacağız. Gerekli durumlarda sizi 444 0 330 numarasından arayacağız. Dilerseniz bize; garanti.com.tr iletişim formu, Facebook / Garanti ve Twitter / GaratiyeSor hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Geri bildirimleriniz size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize her zaman yol gösteriyor. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları