14 Nisan 2014

Garanti Bankası 444 0 333 Sorun Çözemiyor!

Garanti Bankası'nın çağrı merkezi işlem yapmamak için elinden gelen tüm çabayı gösteriyor. Kendilerinden kart ücreti hakkında şikayet kaydı oluşturmak istedim. Sırf bu durumu istediğim için beni başka bir birime yönlendiriyorlar. Bu mu kurumsallık? Bu insanlar nasıl bir hizmet anlayışına sahip?

İşin en ilginç yanında şu o numarayı aradığım zaman hafta sonu çalışmadığı uyarısını alıyorum. Böyle bir bankacılık anlayışı olmaz. Kişilere ulaşıyoruz ama sürekli konuları birbirinin üstüne atıyorlar ve hiçbir şekilde talep oluşturamıyorlar. Bu durumu Garanti Bankası'nın sorun çözememe merkezine havale ediyorum.

Zafer 127 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Nisan 2014

    Müşterimiz Zafer E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön