06 Mayıs 2013 #1781859

Garanti Bankası 4 Ay Erteleme Yapılmadı!

Garanti Bankasının Nisan ayı içinde turizm ve seyahat harcamalarında yapacağınız alışverişlere +4 taksit ve 4 ay öteleme kampanyasına istinaden 18.04.2013 tarihinde YKM üzerinden yaptığım alışveriş için ödeme sisteminde kampanya kapsamında da belirtildiği üzere +4 taksit ve 4 ay öteleme yazmasına rağmen +4 taksit eklenmiş ancak 4 ay öteleme işlemi gerçekleşmemiştir.
26.04.2013 tarihinde yapmış olduğum alışverişte de +4 taksit işlemi gerçekleşmiş ancak 4 ay öteleme işlemi gerçekleşmemiştir. Ancak aynı gün içinde ve bu alışverişten sonra tatilsepeti.com'dan yaptığım alışverişe hem +4 taksit eklenmiş hem de 4 ay ötelenmiştir. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Halit 77 Okunma

Cevaplar

  • Halit11 Mayıs 2013

    Yapılan bilgilendirme mailini siz değerli şikayet var okuyucularının yorumuna bırakıyorum: 1-) Alışverişim 8 taksit(Pos makinesinden ben 4 taksit girişi yaptım banka +4 ekledi) olarak gerçekleşmişken 12 taksit olduğu söyleniyor. 2-) Kampanya detaylarınde erteleme kampanyası "sadece 2 - 6 ve 10 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Diğer taksit sayılarında müşteriler sadece + taksitten yararlanabilecektir" demelerine rağmen erteleme kampnyasından harcamam yararlandırılmamıştır. Bankanın burada yaptığı olay şudur: Banka "sen pos makinesinden 4 taksit giriş yapmana rağmen benim eklediğim +4 taksitle 8 taksit giriş yapmış gibi olursun bu yüzden seni ben erteleme kampanyasından yararlandırmıyorum" demektedir. Siz değerli şikayetver okuyucuları: yukarıda banka tarafından iletilen kampanya detaylarını okuduğunuzda siz alışverişinizin nasıl değerlendirileceğini düşünürsünüz? Yorumları size bırakıyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön