06 Mart 2015

Garanti Bankası 30 Kişi Bekliyor, Toplam Bir Tane Eleman Var!

Kredi işlemim için bugün Samandıra şubenize başvurdum. Bireysel işlemler sırası oldukça kalabalık ve buna rağmen sadece bir kişi onca insanın işini yapmaya çalışıyor. O kadar insan gereksiz yere bekletiliyor.


Rica etmem neticesinde ben işlemlerimi başka bir yetkili ile tamamladım fakat sırf eleman eksikliği yüzünden insanların vakitlerinin uzunca bir kısmını çalmaya hakkınız yok. Bence acilen eleman sayısı attırılmalı ve bu duruma bir son verilmeli, aynı serzenişleri ne yazık ki çevremden de sıkça duyuyorum.

Enise 233 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Enise K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön