07 Temmuz 2015

Garanti Bankası 2015 Yılı 1. Yarıyıl Hesap İşletim Ücreti

Maaş hesabım Garanti Bankası olmamasına rağmen bankacılık olarak her işlemim bu bankaya ait. En son Kuşadası şubesinden kullanmış olduğum bir mortgage kredim var ve bu hesabıma ait herhangi bir yıllık işletim ücreti kesilmemesi için ne yapmam gerekiyor diye sorduğumda hesaptan 2 adet faturanın otomatik ödemesinin yapılması için talimat vermem gerektiği söylendi aynen yaptım.


Bugüne kadarda bir kesinti olmamıştı. Ancak 04.07.2015 tarihinde hesaba aktardığım fatura ödeme tutarını bu başlık altında kesinti olarak almış. İyi niyetimi koruyarak bir yanlışlık olduğunu düşünüyor ve en kısa sürede iadesini istiyorum. Aksi takdirde Garanti Bankası ile olan çalışmalarımı gözden geçireceğim.

Merve 94 Okunma

Cevaplar

  • Merve08 Temmuz 2015

    Hala hazırda ne hesapta bir hareket var ne arayan ne soran resmen ilgilenmiyorlar acilen tarafıma geri dönüş yapılmasını istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Merve Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön