05 Temmuz 2014

Garanti Bankası 2. Kez Haksız Yere Bonusumu Aldı

19 haziran tarihinde oluşturduğum şikayet kaydında yine aynı sebepten dolayı bir şikayetim olmuştu. Yanlışlıkla eksi bonus olarak geri alınan bonuslarım şikayetim sonrası haklı olarak geri yatmıştı. Ancak az önce gördüm ki tekrar "- 80 TL" bonusum olduğunu gördüm. Market, vb. kampanyalarda kazanıp zamanında kullandığım toplam 80 TL bonusum yine anlamsız biçimde geri alınmış görünüyor.


Aynı durumdan 2. kez şikayetçi olduğum için bankanın mevcut uygulamasında sistematik şekilde bir hata olduğunu düşünmekteyim. Bu durumun beni sürekli yormasından dolayı da oldukça rahatsızım. Geri alınmış görünen toplam 80 TL bonusumun eksi bonus statüsünden çıkarılmasını haklı olarak talep ediyorum.

Kerem 255 Okunma

Cevaplar

  • Kerem11 Temmuz 2014

    Mağduriyetim giderilmediği gibi 13 temmuz a kadar durum çözümlenmezse ekstra 20 tl bonusumdan da olmak üzereyim.

  • Kerem11 Temmuz 2014

    aradan 4 gün geçti ve tarafıma hiçbir dönüş olmayınca ben haklı müşteri hattını aradım ve olayı özetledim. Ancak benim kartımda bonus olarak görünen ve internet alışverişinde kullandığım bonuslarımın daha sonra nasıl olur da eksi değere düşebildiğine dair bir yanıt alamadım. Dolayısıyla mağduriyetim giderilemedi. Kaldı ki temmuz ayında başka bir kampanyadan 20 tl daha kazandım ve bunun son kullanım süresi 13 temmuz'dur. Dolayısıyla 2 gün içinde çözülmediğinde bu hakkımdan da faydalanamamış olacağım. Özetle bu kadar mağdur olduğum başka bir konu hatırlamıyorum ve bankanın hem sisteminden hem de müşteriye olan yaklaşımından çok ama çok şikayetçiyim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimiz Kerem L. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön