09 Mayıs 2016

Garanti Bankası 2 Günlük Emeğimi Yıllık Kart Aidatı Olarak Kesiyor!

Kaç yıldır Garanti Bankası'nın kartını kullanıyorum ilk aldığımda reklamlarda her alışverişte Bonus vermesine yanıldım kaç yıldır kartı kullanıyorum ilk başta verdikleri yanıltmaca bonustan başka bonus kullanmadım, çünkü öyle bir şey yok. Her zaman kartımın borcunu vaktinde yatıran ve küsurat geldiğinde bile fazla fazla yatıran iyi bir müşteri olduğuma inanıyorum fakat hükumetin bu yıllık aidat ücretlerinin alınmayacak denmesine rağmen bir de 82.50 TL gibi neredeyse benim 2.5 günlük çalışma ücretim olan para isteniyor.


Ben bunun kesinlikle haksız kazanç olduğuna inanıyorum. Haklı müşteri denilen kişiyi aradığımda (neredeyse dayak yiyecektim) yüksek sesle bana bu parayı vereceksiniz demesi hiç hoş değildi. Müşteri hizmetlerinde aradığımda bana aidatsız kart alın demesi beni hep çıldırttı madem böyle bir kart var neden kart yenilenirken bilgi vermediniz? Şikayetim var!

Necmiye 51 Okunma

Cevaplar

 • Necmiye18 Ekim 2016

  Evet banka bana dönüş yaptı davamdan vazgeçmemi aksi takdirde bana karşı dava açacaklarını ve bütün masraflarında benim karşılayacağımı söylediler tüketici mahkemesinin kararını hiçe sayarak. Ben bankaya şunu sormak istiyorum bana benden habersiz kartımı yenilerken sordular mı bir bankanın görevi müşterisini aydınlatmak olma malımı bana diyorlar ki aidatsız kartlarımız var madem neden o karttan yollamadınız bana bunun yanı sıra bana amerıcan express diye bir kart yolladınız beni arayan bayana sordum neden bu kartı yolladınız diye cevap şudur siz iyi bir müşterimiz olduğunuz için yollanmıştır bu kart herkese verilmiyor ilginç demek artık iyi bir müşteri değilim

 • Necmiye03 Ekim 2016

  Bana haladır dönen olmadı:)

 • Necmiye13 Mayıs 2016

  Banka lar artık doymuş müşteri umurunda bile değil kartımı kapatıyorum diyorum siz bilirsiniz diyorlar önceden yalvarırlardı. Her neyse kesinlikle hakkımı helal etmiyorum tüketici mahkemesine başvurcam en yakın zaman da da kartı kapatcam.

 • Garanti Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön